English


Aksidentalisht djali tregon testikujt në rrugë

Ai zakonisht siguron se është zotëri i respektuar i përsosur, fitimtar, në një lagje në perëndim të Londrës.
Por kjo duket se si seritë Made In Chelsea vazhdojnë të na tregojnë shumë më tepër për Francis Boulle.

Francis Boulle është një pjestar i një programi Show në TV britanik.

Ai gjatë xhirimeve të skenave që do të paraqesë këtë javë në program, pa dashur kur ka ngritur "fustanellën" ka treguar testikujt e tij.
Ai donte të bënte shaka në rrugë me Hugo Taylor( një tjetër anëtar i programit Made in Chelsea) dhe të dashurën e tij.

Ata ishin veshur me një veshje skoceze.


KOMENTE
  • Matura Frasheri18:16 - 21 Maj 2012
    Bashkohuni me lojen me lojen me te luajtur nga shqiptaret eRepublik.. Kemi nevoje per ndihmen tuaj per tu mbrojtur kunder pushtimit te perditshem serb.,, Regjistrohuni http://www.erepublik.com/en/referrer/arditi011
  • une jam a10:42 - 14 Maj 2012
    weq ata lopt kokan