English


74 vjeçarja shkëlqen në tapetin e kuq, në festivalin e Kanës

Me gjelbërim të përjetshëm Jane Fonda konkurron me yjet e Hollivudit që janë në gjysmën e moshës së saj, në Festivalin e Filmit në Kanë.

74-vjeçarja dukej dekada e re në një fustan prej bronzi Versace atelier që tregoi atë me një trup perfekt.

Ajo shkëlqente në qilimin e kuq e cila u dërgoi puthje në ajër yjeve të tjerë si edhe Alec Baldwin.
Eva Longoria dhe Pinto Freda gjithashtu mori pjesë në premierën e Mbretërisë Moonrise Wes Anderson, e cila yjet Bill Murray, Tilda Swinton, Bruce Willis, dhe Ed Norton.

22 filma që konkurrojnë për çmimin prestigjoz Palme d'Or, kanë një drejtor mashkull, gjë që ka nxitur gratë për të shkruar një letër duke cilësuar që burrat i duan gratë të jenë të zgjuara, por jo nëpër organizime, apo në krye.

KOMENTE
 • Hazbie Karapicibike09:38 - 15 Qershor 2012
  e mrekullueshme
 • Lumturie Dragoshi11:03 - 07 Qershor 2012
  perfekte e pabesueshme
 • ujku plak09:45 - 04 Qershor 2012
  po kjo qenka shum seksi ....ja vlen te kesh nje te dashur te till....
 • Elvis Bakalli23:09 - 28 Maj 2012
  e vjetra dhe e reja dy gjèra tè kundèrta,por e reja duhet tè monitorojè ghithmonè tè vjetrèn
 • Majlinda Demiri13:07 - 27 Maj 2012
  perfekte..modeli i femres se te gjitha moshave..!
 • Xhery Shala12:54 - 27 Maj 2012
  Ia kam lakmi....super duket
 • Meda Zekiqi12:47 - 27 Maj 2012
  kjo 74vjeqare asht nji befasi per njerzimin qe ende ska egzistu nji femer 74vjeqe e eka nji figur shum interesante e elegante kjo esht edhe per tu befasu edhe opinjoni qe eshef.
 • Dulce Maria07:45 - 26 Maj 2012
  WA PZ SA NE FORM :pppppppppppppp