English


Kelly Brook, propozim fjetje, një natë 1 milion euro (FOTO)

Kelly Brook, një aktore që po lakmohet nga shumë persona. Një incident propozimi i ka ndodhur në premierën Vous N'avez Encore Rien Vu.

32 vjeçares i është afruar një biznesmen francez dhe i ka kërkuar ashtu si në filmin me Demi Moore e cila kalon një natë me një të huaj në këmbim për 1 million dollarë.
Ajo e maori si shaka pasi mendoi se ishte duke cituar filmin, por më pas ai filloi të bërtiste:
'Vetëm një natë! Ju lutem, një natë! Unë kam para! "

Biznesmen i cili është i njohur vetëm si Frederik, ndërpreu seancën Photocall ku Brook ishte duke marrë pjesë në hotel Majestic Barriere dhe i ofroi asaj një çek për 1 million euro në këmbim për 'një' natë me të.
"Unë dua shoqërimin e grave të bukura dhe unë dua të gëzoj mbrëmjet me to. Unë dua të kaloj një ditë me Kally, ndoshta të puth një grimë të saj, apo dhe një prekje të lehtë me gjurin tim.
Biznesmeni i cili kishte një theks francez jo të qartë, tha se ai nuk kishte patur kurrë seks me një grua, por ai e dëshiron një gjë të tillë.
Incidenti ndodhi në festën Chopard Mystere gjatë 65-vjetorit të Festivalit të filmit të Kanës.

Truproja erdhi dhe ka nxjerrë jashtë personin, ndërsa Brook ka vazhduar para kamerave e qetë dhe aspak e frikësuar.

KOMENTE
 • Aleksander Tusha14:41 - 21 Qershor 2012
  ju ma rrufshi karin...po ka pidha ma te mira qe jane para syve tuaj e shkoni e thoni i japim 1000000 euro kesaj shurres qe asgje tjeter nuk ka vec bojes dhe rreklames.
 • Lali Lozana12:29 - 18 Qershor 2012
  ohh per ta sesht asgje 1 milion , un jeten e jaqp te Kelly Brook ...vetem per nje mbremje me fjeten me ta.. un sa per veti gjith firmen ja fali dhe 5milion ja fali .. se shumm edu teper esht nje pidh i lezecemm
 • Lali Lozana12:27 - 18 Qershor 2012
  ohh shpirrttt per ty jeten e jap qe e eshte me e rendesishmee se paraja . as qe bohet muhabet per 1.milon per ty sjan kurxhoo kta .. sepse kjo e meriton kto para kshr qfar trupi ka si lock esht un ja jap 5milon per ta vetem per nje mbremjeee ..
 • Lali Lozana12:24 - 18 Qershor 2012
  jo 1 milion po 200.5000.000 ijap per Kelly Brook.. eduu shuuumm se shumm pidhi i lezecem eshttt .. dhe munet me u lidhen me zonjushenn KLelly Brook....
 • Muharem Berisha11:55 - 11 Qershor 2012
  edhe aj biznismeni qenka budall valla nuk paska pa femer me te bukur se kjo asnjeher
 • armando Dida11:16 - 09 Qershor 2012
  po ajo sqenga dhe shum sexy hahahahh
 • Enit Nebiu15:24 - 06 Qershor 2012
  uh une per 1 milion kisha flejt me 1 milion vajza ma te bukra se kjo..ky biznismen qenka budalla spaske mend ne tru..kur si kisha dhen 1 milion per asnje vajz me te buker ne bot..
 • arla arlita11:38 - 05 Qershor 2012
  hahaha....un me 1 miljon euro do kisha ndnjur 1 jave hahahhaha :pppp
 • ulk11:24 - 04 Qershor 2012
  si shum me duken 1 milijon euri
 • Romi Vokshi09:58 - 31 Maj 2012
  ca thu re 1 milion euro,pse ca u bo ajo,une me 1 milion euro mor ciljeten ahahahah
 • Lulzim Basha20:37 - 30 Maj 2012
  aiii edh kjo puna e 1 milj eurove po shuj bre po ksaj aktores per 1 milj euro jo qe e sos po edh ropt ja sos ..
 • armand Elezi19:22 - 27 Maj 2012
  ca bohet kshu
 • abi Albi11:18 - 27 Maj 2012
  sa keq me vjen per veten qe sna vlersoi njeri ,,ne shqiptaret jemi me te bukurabdhe jemi pa lek ,,sa me fat do ishim po te kishim lindur ne nje vend tjeter te botes,,
 • armand Elezi15:03 - 25 Maj 2012
  pyete a ka ulje cmimi per mu se kush me ka pa sme ka sh vec se ka shkulur floket kur ka par unazat.
 • armand Elezi14:53 - 25 Maj 2012
  do methen un qe e kam penisin 26 cn 2 miljon euro.
 • Ai Cuni14:10 - 25 Maj 2012
  per 1 mil euroi ke ble salen dhe edi ramen bashke
 • Antigon16:14 - 23 Maj 2012
  Heh... sa interesant po per 1.ooo.ooo.E krejt manekenkat e evropes ka 1 vjet i maj gagagagaga ik moj as 50 cent sja japim gagagag
 • Agim Xhemajli gima15:31 - 23 Maj 2012
  po nje milon per nja nat po ajo mua mijep 2milon vetem per 3or