English


Pse ka kërkesë të madhe për të shkuar në universitetin e Kembrixhit?

I njohur për mësimin e tij të shkëlqyer dhe të klasit botëror, universiteti i Cambridge u emërua sot si universiteti më i mirë i vitit.

Por nuk mund të jetë vetëm kjo arsyeja që ka shumë kërkesa për tu futur në këët universitet. Duhet të ketë dhe arsye të tjera si kjo që po paraqitet në foto ku studentëve u është kërkuar të vendosin numrin se kush e ka pjesën e poshtme të trupit(të pasmet) më të mirë.

Dhe 5 vajza studente nuk kanë hezituar të paraqesin të pasmet e tyre online të veshura vetëm me të brendshme me shpresën se do të jenë fituese.

Faqja e internetit e cila nuk është e universitetit u kritikua për pranimin e këtyre fotove duke u kërkuar të heqin këto foto pasi mund të jenë pre e sulmeve seksuale si dhe nuk duhet të bëjnë të tilla abuzime në emeër të universitetit.

KOMENTE
 • tani18:08 - 14 Qershor 2012
  ahhahahahaahah na shkrite me qesh;)kush i nxjerr kto genjeshtra te mdhaja aman??po une jetoj ka 15 vite ne camb...dhe nuk paskem degjuar kurre nje gje tille..dhe pse kam shpi qe mbaj studenta nga i gjitha bota qe studiojn ne camb,,,pallavra sikur pallavrat qe kemi ne shqiperi pfffff;))
 • skenderbeu19:47 - 05 Qershor 2012
  bravo ju kjoft,besoj se fiton me i miri
 • Linda Lona palidhjeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee10:19 - 31 Maj 2012
  palidhje krejt
 • f18:57 - 26 Maj 2012
  un medoj qe tu japim dipllomen pa mbaruar universitetin dhe pse jo tu garantojme dhe nje pune
 • Νικο αθηναιος07:52 - 24 Maj 2012
  qenka e komletuar si vajze