Lajme > Lajme Ditore > Prill - Qershor 2012 > Lajmet e datës 24 Maj 2012
 

Rrobat e banjës më të bukura për këtë verë (FOTO)

Kate Upton nuk ka prezantuar rroba sporti këtë radhë por ajo ka sjellë koleksionin e ri të rrobave të banjës të markës Beach Bunny.

Në rrezet e diellit në një plazh të braktisur në Islandë, me rërë të bardhë dhe ujë kristal të qartë ajo ka prezantuar të gjitha ngjyrat që tregojnë një bukuri femërore.

Shkruani KomentinKOMENTE
 • rina 11:39 - 21 Qershor 2012
  beli i kesaj si kavanoz...
 • Luli Juventus 13:49 - 20 Qershor 2012
  ehhh mos u bafshi plaka more qika ska kush i vesh ma
 • Aurela Zeneli 23:39 - 17 Qershor 2012
  Me pelqejne,.
 • ornela mema Mema 22:24 - 05 Qershor 2012
  gje e papame shume seksi
 • arla arlita 11:27 - 05 Qershor 2012
  te bukura rrobat e banjes per 2012 por trupi i modeles nuk me pelqen...
 • Seda Prenga 19:04 - 01 Qershor 2012
  SHUME FANTASTIKE,POR KU MUND TI GJEJME ADRESEN PLEASEEEEEEEEEE
 • skenderbeu 16:03 - 01 Qershor 2012
  me pelqejne shume robat e banjes,edhe format e tyre
 • Ervis Dyrmishi 15:31 - 31 Maj 2012
  reklam te bukur i paskan ber robave te banjes kete ver do ket shum shitje me siguri ???????
 • Gazi Kerpi 15:09 - 25 Maj 2012
  Mamit tim nuk i pelqejne -ajo eshte 85 vjec-