Lajme > Lajme Ditore > Prill - Qershor 2012 > Lajmet e datës 15 Qershor 2012
 

Prindër të pasjellshëm apo çfarë? (FOTO)

Ashtu si dhe më parë dhe këtë radhë fotot në krah tregojnë se prindërit vazhdojnë

të "luajnë" le të themi me fëmijët e tyre pa menduar për rreziqet që u shkaktohen atyre si në formimin e tyre por dhe në marrjen e jetës.

Madje ata argëtohen me vogëlushët e tyre dhe në shumë raste e quajnë krenari nëse fëmija e tyre bën diçka që është jashtë moshës së tyre.

Shkruani KomentinKOMENTE
 • Drenicaku 12:36 - 25 Shtator 2012
  qaa skaaa bre pihaa Lopaa Lopa asht Lop ka me met :P :@ :@
 • PeJaa 23:26 - 25 Gusht 2012
  o shqiptar ju se pari kuptone domethenjen e fotos po pastaj komentoni.:) nuk bahet fjala per ket vajzen ne bikini qka esht po per at prindin qe ka at femijen ne dor ajo esht e moshes se mitur dhe shifne prindin ku e dergon vajzen te shof femra te pornostarit:D
 • eno 16:03 - 28 Qershor 2012
  CTE BESH QE TE GJITH KANE AFTESI TE RIPRODHOJNE
 • Biondina Mamit 19:23 - 25 Qershor 2012
  qkas ka pfff
 • Frenkli Godaj 18:37 - 16 Qershor 2012
  si ka bere gje fare , ndoshta meritonte me shume , ta thyente ne meste .
 • mafja mafia 17:11 - 16 Qershor 2012
  po nuk duhet taq rrinte ne te ma sjellte mua se e rregulloja une
 • NARDI Vlore 12:24 - 16 Qershor 2012
  ti fliste po jo ta rinte
 • Fitim Muji 10:04 - 16 Qershor 2012
  po qysh jo bre