English


44 vjeçarja nuk do ndalet derisa të ketë gjoksin më të madh në botë

Një nënë e 6 fëmijëve ka patur 12 operacione për të marrë gjoksin më të madh në botë tha se ajo nuk do të ndalet nga kirurgjia kozmetike derisa ata të ketë gjoksin më të madh në botë.

Fëmijët e Lacey Wildd thonë se ata janë zënë ngushtë nga makthi i nënës së tyre, por 44-vjeçarja nga Miami, Florida, tashmë është duke planifikuar vizitën e saj të ardhshme ne kirurgu për të shkuar deri në një Triple-M.
Katër nga fëmijët e saj Tori, 17, Mikaeli, 15, Brendon, 10, dhe Jenaveve, pesë, ende jetojnë në shtëpi, dhe Tori është përballur me ngacmim në shkollë për shkak të paraqitjes së nënës së saj.

Por, pavarësisht nga shqetësimet e fëmijëve të saj, zonja Wildd, emri i vërtetë Paula Simonds, është e vendosur të bëjë këtë procedurë - e cila do ta bëjë atë një nga pesë modelet me gjoksin më të madh në botë.
Por dy vajzat e saj më të mëdha Ivi dhe Sila 27 dhe 24 vjeç, thanë se nëna jonë ka gjokse të turpshme dhe ne nuk do donim një gjë të tillë dhe për faktin se jeta e saj do të vihet në rrezik. Por ajo është e vendosur të arrijë synimin e saj për t'i siguruar fëmijëve të saj një jetesë më të mirë.

KOMENTE
 • hermes Tusha15:55 - 30 Qershor 2012
  ahhahahahahh ca kare
 • Sherif Gegaarjani15:50 - 30 Qershor 2012
  nuk ka turp me te madh kjo eshte nje kafshe me ftyre njeriu
 • Gezim Ndou13:29 - 30 Qershor 2012
  turp
 • >>Ervis Mamaj<<15:37 - 22 Qershor 2012
  liria njerezore duhet te kete kufi por jo keshtu se e po shkaterrohet rendi njerezor