Lajme > Lajme Ditore > Prill - Qershor 2012 > Lajmet e datës 16 Qershor 2012
 

Modelja 19 vjeçare që është e lumtur me biznesmenin Mohamed

Ajo u bë e famshme pas marrjes së çmimit të Katie Price. Amy Willerton mësoi anët më të mira për të prezantuar veten si një ikonë modeleje.

Amy, 19 vjeç, po përjeton një udhëtim romantik me partnerin e saj biznesmenin Mohamed Shawesh.

Ajo duket e lumtur në dashurinë e saj e cila ka treguar linjat perfekte të trupit dhe sharmin elegant në ecjen e saj gjatë bregut në plazh.
Më parë Amy është shpallur si fituese e emisionit televiziv nënshkruar nga Katie Price edhe pse më pas ajo u largua pasi akuzoi menaxherin e kompanisë Price, se e kishin lënë pas dore duke mos i dhënë hov karrierës së saj.

Ndërkohë menaxheri qe shprehur se ajo qe e bukur dhe e shndritshme por ishte e paduruar në plane afatgjata.

Shkruani KomentinKOMENTE
 • migjeva 18:13 - 04 Korrik 2012
  kirurgu ka treguar atesite e tije, kurse fotografi amatore
 • Muja Skender 12:23 - 02 Korrik 2012
  Per nje modele si kjo, nuk ka coment, no coment*****
 • Sławek Korbi 09:53 - 01 Korrik 2012
  sexsi
 • Altin Cami-kosovari 15:25 - 28 Qershor 2012
  shum e mire