English


Dhëndri i dehur bën Seks me kamarrieren ditën e dasmës

Ndodhirat nuk kanë të sosur.

Një dhëndër "gjaknxehtë" nga Feldkirch, Gjermani,nuk priti dot dhe pak orë që ceremonia e dasmës të mbaronte dhe të gëzonte me nusen e tij të re.

Pak orë pasi ata kishin lidhur nyje, dhëndrit nuk iu durua dhe shkoi në kuzhinë në një vend të fshehtë takimi me një kamariere për të bërë seks me të.

Por për çudi babai i vajzëz që donte një pjatë meze, u fut në kuzhinë dhe arriti të zbulonte tradhëtinë e dhëndrit të vet.

Menjëherë ai ndërpreu muzikën dhe dërgoi të gjithë njerëzit në shtëpi pa i thënë pse.
Nusja në të njëjtën ditë kërkoi divorcin por sipas rregullit austriak nuk mund ta merrte menjëherë por vetëm pas 6 muajsh.
Pas 6 muajsh ajo mori çfarë i takonte po ashtu dhe dhëndri i cili ndodhet i lumtur me kamarrieren e tij.

KOMENTE
 • Uelia Vlore22:50 - 29 Qershor 2012
  ahahah sa te madhe e dhe me zakone !!!!!!!
 • o micos15:53 - 28 Qershor 2012
  ndoshta nusja do ishte me zakone prandaj iku dhendri me kamajeren
 • Xhefri Lazimi13:36 - 24 Qershor 2012
  Feldkirch gjendet ne asuti :D si duket admini ka qen ne emocione hahhaha
 • Lirije 16:12 - 18 Qershor 2012
  Edhe nje arsyje mashum qe mos u ludh me kerkan hiq rri vet heret apo von qdo njani tqet ndy guj!!
 • Antuan El13:18 - 18 Qershor 2012
  po re jan te qefit ata ....po ne cbejm
 • Anizel12:14 - 18 Qershor 2012
  ... ti Sefer mos qesh se ai është nga Gjermania por jetonte në Austri, ndaj thotë një dhëndër nga Gjermania
 • Sefer Beqiri10:50 - 18 Qershor 2012
  ne Gjermani lart, e posht sipas ligjit Austriak ahahhahahah e fort kjo :)