Lajme > Lajme Ditore > Prill - Qershor 2012 > Lajmet e datës 17 Qershor 2012
 

Supermodelja më e paguar në botë (FOTO)

Engjëlli i Victoria's Secret. Një nga modelet më të paguara në botë.

Pra, me një trup që e ka kthyer atë në një supermodele, Candice Swanepoel sigurisht nuk është e turpshme për treguar atë.

Bukuria e Afrikës së Jugut ka paraqitur lakuriq për revistën e re "MUSE" dhe ishte shumë e kënaqur me rezultatet, gjë që ajo nuk mund të rezistojë ndarjen e tyre me botën.

Ajo vitin e kaluar solli në shtëpinë e saj 1.9 milion puond

Shkruani KomentinKOMENTE
  • Moisi Rrudha 10:47 - 29 Qershor 2012
    keto modele kurojne mendjet e varfera e fanatike
  • teki 13:47 - 22 Qershor 2012
    po vlla po kur ta jep zoti bukurin ski nevoj me punu shum se vet te vijn leket