Lajme > Lajme Ditore > Prill - Qershor 2012 > Lajmet e datës 18 Qershor 2012
 

Justin Bieber kalon në tapetin e kuq me vëllain e tij 2 vjeç (FOTO)

Justin Bieber ka sjellë vëllain e tij dy-vjeç e gjysmë, Jaxon, për sonte Awards MuchMusic në Toronto dhe ka parakaluar me atë në krahë në qilimi e kuq.

Jaxon dukej i hutuar dhe rrinte duke mbështetur kokën te vëllai i tij.

Bieber dukej tepër i lumtur pasi mori tre trofe duke përfshirë videon të mirë të vitit Breakout, "Call Me Maybe".

Por dhe në anën tjetër e dashura e tij Selena Gomez ka dalë e vetme në tapetin e kuq pra ata nuk janë prezantuar së bashku.

Shkruani KomentinKOMENTE
 • Sarah Angel 23:14 - 08 Korrik 2012
  martu*
 • Sarah Angel 23:12 - 08 Korrik 2012
  ca thoni me po ik se smerni vesh ju duhet t jeni Belieber per t dit ... justini esht maru me selenen thot tj ... kumi >.<
 • PaGjum.com 23:39 - 06 Korrik 2012
  Dëshiron të shikosh filma , Behu fans këtu Dhe kerkoje nje film qe te publikohet. | www.facebook.com/PaGjumm |
 • Endrit Haxhiu 12:41 - 01 Korrik 2012
  MIRE E KI , ZNJ. BLERTA VLORA
 • Endrit Haxhiu 12:30 - 01 Korrik 2012
  ZNJ. KRISTINA SHIMA ESHTE NJE GENJESHTER SE JUSTIN BIEBER DHE SELENA GOMEZ JAN MARTUAR NE VITIN E KALUAR NE MEKSIKO (MEXICO) ZNJ. KRISTINA SHIKOJE FOTOT E MARTESES SE JUSTIN BIEBER DHE SELENA GOMEZ NE MEKSIKO (MEXICO) KLIKO LINKUN E VIDEOS NE YOUTUBE : http://www.youtube.com/watch?v=bSTnvdVFodQ
 • besi Cerimi 10:59 - 01 Korrik 2012
  kush ja ka inati juv kallt shtepia
 • Blerta Vlora 11:35 - 30 Qershor 2012
  Pse shkruani keshtu o popull ,apo nga qe duket sheshit qe jeni inferiore , Justin Bieber eshte nje talent dhe ne kete moshe edhe pse fare te re eshte shume i njohur ane e mbane botes dhe s'ja ndjen fare se cfar opinioni keni ju per te .Mundohuni te jeni te paktem me nje edukate minimale sepse kjo sjellje nuk ju nderon aspak, as ju dhe as familjet tuaja qe ju kane rritur .
 • nail bushaj 18:48 - 26 Qershor 2012
  ja qifsha nanen ne biruc te bythes justin biberit he ja bahfsha varrezen
 • Ermal Biolecki 10:57 - 26 Qershor 2012
  I te qifsha ropt o Bieber Vajza
 • rudina 17:09 - 19 Qershor 2012
  che teneri!
 • rudina 17:07 - 19 Qershor 2012
  che tenero!
 • Kristina Shima 16:15 - 19 Qershor 2012
  sepse selena dhe justin bieber nuk jan me bashke
 • Kristina Shima 16:12 - 19 Qershor 2012
  sepse selina dhe biber nuk jan me bashk