English


Nëna e Silvester Stallone, mahniti të gjithë me fizikun e saj (FOTO)

Jackie Stallone, nëna e Silvester Stallone i ka lënë pa mend të gjithë përsa i përket pamjes dhe fizikut të saj, mbrëmjen e djeshme, si ajo është bashkuar me djalin e saj dhe familjen e tij në premierën e filmit aksion të Silvesterit "The Expendables 2" në Los Angeles.

90 vjeçarja astrologe ka veshur në kostum të zi të shkurtër që përgjysmon moshën e saj.

Por me sa duket Jackie duhet të ketë patur një periudhë të re procedure me kolagjen për vazhdimësinë e rinisë së saj.

KOMENTE
 • miza13:55 - 27 Shtator 2012
  po mire se vec buzet ia prishin asaj se me te vertet s duket aspak 90 vjece,,,,por me sa e shikoj buzet do i fryje shpesh ajo se si mba me motori,,,,cuna e imagjinoni dot se cfare puthje mund te bej kjo?????????
 • Dibrani Diber13:39 - 25 Shtator 2012
  oo bobo sa e shpifme do na trembi kur te flejm gjum
 • Dibrani Diber13:38 - 25 Shtator 2012
  hajde nen hajde
 • kiti10:21 - 25 Shtator 2012
  sa e shpifur
 • Dibrani Haka17:04 - 23 Shtator 2012
  popo sa e shumtuar kam frike se do me dali ne ender yfff
 • ani22:37 - 20 Shtator 2012
  katasrofe
 • alina09:49 - 20 Shtator 2012
  na beri per te vjelle tani...me falni per shprehjen...
 • Fini Xhaj12:18 - 14 Shtator 2012
  gojen eshemtuar,edhe te jem 90vjeqe me pelqen te jem bukur per moshen me thija te bardha e me rrudha po e veshun bukur,nuk me duket hiq bukur per nji mosh te thyme,ka ba operacion plastik.mu me peqen natyra
 • Dreni Aradi22:54 - 12 Shtator 2012
  Kjo me duket i paska pasur merak Banannet,,hajaaajaaj.
 • Alma Oxa13:43 - 09 Shtator 2012
  e shemtuar shume ne fytyre. o dio ca i ka keto buze, ma shpifi.
 • Naser Schroer12:59 - 23 Gusht 2012
  JETA ESHTE E EMBEL,
 • meas00:37 - 23 Gusht 2012
  90 vjec ca do me ............
 • Tigreshaa Tigreshaa15:21 - 19 Gusht 2012
  e paska shkatrru weten kjoo e gjora .gojen katastroff e paska haha