Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
PS, Spiropali: Berisha dështoi me lëvizjen e lirë, duhet dënuar me votë
English

PS, Spiropali: Berisha dështoi me lëvizjen e lirë, duhet dënuar me votë

Tiranë, 16 qershor NOA - Kandidatja deputete e Partisë Socialiste në Qarkun e Tiranës, Elisa Spiropali ka dhënë një deklaratë sot me anë të së cilës u shpreh se Berisha dështoi me vizat.

"Bashkimi Evropian i vuri vizën Shqipërisë për shkak të Berishës, që na la jashtë paketës së fundit të liberalizimit ku hyri dhe Serbia. Pas kësaj ne do ta kemi po aq të vështirë të hyjmë në Maqedoni sa ç'e kemi sot të shkojmë në Itali e Greqi. Ky dështim i turpshëm duhet dënuar me votë" tha Spiropali.

"Edi Rama e Partia Socialiste angazhohen që vitin e ardhshëm t'i heqin kufijtë me BE për të gjithë shqiptarët, të cilët meritojnë më shumë se një kryeministër gënjeshtar dhe një ministër të jashtëm papagall të kryeministrit" shtoi më tej ajo.

k.k/NOA

KOMENTE