English

Elbasan, gjendet i pajetë një 80 vjeçar

Elbasan, 9 korrik NOA- Në afërsi të vendit të quajtur Papër, pranë Shkumbinit është gjendur i pajetë një 80 vjeçar. Mësohet se i moshuari po kalonte përroin në këmbë kur ka ndodhur dhe aksidenti.

Viktima quhet  Stefan Shani dhe rezultonte i zhdukur prej katër ditësh.

 I moshuari dyshohet të jetë mbytur aksidentalisht në Përroin e Zarranikës gjatë kohës me rreshje të dendura.

Trupi i pajetë i viktimës është gjetur në grykëderdhjen e Shkumbinit në një Â zonë të banuar.

m.i/NOA

KOMENTE