Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: Connection refused in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Shoh drejt teje , pas disa ditësh publikohet albumi i ri i Uitni Hjuston
English

"Shoh drejt teje", pas disa ditësh publikohet albumi i ri i Uitni Hjuston

Uashington, 18 korrik, NOA - "Shoh drejt teje". Ky është titulli i albumit, i cila shënon kthimin e pritshëm të këngëtares Uhitney Houston, për të gjithë fansat e saj.

Kjo është puna e madhe e realizuar kohët e fundit nga këngëtarja që në Librin e Rekordeve të Ginesit përmendet si "femra artiste më e vlerësuar në kohë nga të gjitha", me 411 çmime.

Aty përfshihen 6 çmime Grammy, 2 Emmys, 23 American Music Aëards dhe 16 stendë afishimi Music Aëards. Ky album vjen pas shtatë viteve të krizës, tragjedisë personale dhe heshtjes së zgjedhur prej këngëtares.

Në 45 vjet, Houston ka shënuar shitje të 170 milion disqeve, por një stuhi e familjes rezultuar në probleme divorc në vitin 2006 me Bobby Broun, sikur e ndali vrullin e këngëtares.

n.e/NOA

KOMENTE