English

Laporta: Është më mirë të takohemi me Eto'o

Spanjë, 28 gusht NOA - Presidenti i Barcelonës Joan Laporta ka mirëpritur mundësinë e përballjes me Samuel Eto'o dhe skuadrën e tij, Inter në Ligën e Kampionëve.

Barça ka rënë në grup të njëjtë me Inter në Champions League dhe Laporta tha: "Fati prodhon këto gjëra ndonjëherë, por unë isha i bindur se do të ishim në grup me Inter. Është mirë të shohim përsëri Eto'o në Camp Nou.

Dhe ne do të shohim përsëri Zlatan Ibrahimovic me kthimin e tij në Milano" tha më tej ai. "Unë nuk e di nëse këto lloj lojëra, kështu konkurruese, janë më të mirat për lamtumirë, por është e qartë se ai do të marrë një gjë që ai e meriton. Samuel ka dhënë shumë për këtë klub dhe Barça do të jetë gjithmonë mirënjohëse sepse ai na ka dhënë shumë gëzime gjatë këtyre viteve'

KOMENTE