English

George Clooney i çmendur pas modeles, kërkon bashkëjetesë me të

Amerikë, 1 shtator NOA - Marrëdhëniet e George Clooney't me të dashurën Elisabetta Canalis thuhet se janë mirë dhe aktori i adhuruar nga mijëra gra në botë e ka pyetur atë për tu zhvendosur në Los Anxhelos bashkë.

Aktori i Ocean's Eleven ishte i martuar me Talia Balsam prej 1989 deri më 1993, por ai kurrë nuk vendosi të martohet përsëri. Ai u takua me prezantuesen italiane në MTV në korrik të këtij viti, dhe thuhet se është bërë një çift i pandashëm. Canalis tashmë ka shpenzuar kohë në Liqenin e pronës së yllit Como në Itali, dhe tani Clooney ka thënë hapur se dëshiron modelen ta zhvendos në bazën e tij kryesore në Kaliforni. Është padyshim një hap i madh, veçanërisht për George pasi ai ka qenë i lirë dhe i vetmuar për një kohë të gjatë.

 Por duket se kjo me të vërtetë mund të jetë për atë. Nëse ajo shkon së bashku me te do të mbetet ide për t'u parë.

KOMENTE