Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Beckham do të kthehet te Milan
English

Beckham do të kthehet te Milan

Itali, 4 shtator NOA - David Beckham do të kthehet në Milan në muajin janar.

Ai, sipas mediave italiane, duket se ka finalizuar kalimin e tij tek Rosonerët në afatin kalimtar të janarit.

Mesfushori anglez do të kthehet në Milan në janar për të përforcuar mesfushën e Leonardos dhe duke rritur gjasat e tij për të marrë pjesë në botërorin me kombëtaren e Anglisë më 2010. Një fakt tjetër interesant është se arsyeja pse Rosonerët i kanë lënë vend kthimit të Beckham në skuadër është se klubi nuk arriti të transferojë shqiptarin Blerim Xhemajli. "Becks" tashmë thuhet se ka rregulluar situatën edhe me klubin e tij aktual, Los Angeles Galaxy.

Ai pritet të luajë më 6 janar, kur Milan të përballet me Genoan. Sidoqoftë, ende nuk ka ndonjë koment zyrtarë në lidhje me kalimin e David BeckhamMilan.

Â

Â

KOMENTE