Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Megan Fox: Do të përfundoj Merlyn Monroe
English

Megan Fox: Do të përfundoj Merlyn Monroe

Amerikë, 4 shtator NOA - Aktorja atraktive, Megan Fox mund të përfundojë si Merlyn Monroe.

Këtë fakt ajo e ka treguar vetë duke thënë se mund të ketë të njëjtin fat si Monroe.

Ylli kryesor i filmit, Transformers, e ka pranuar se ajo po lufton me problemet mentale, nga rinia e saj, ndërsa simptomat e fundit tregojnë përkeqësim të gjendjes, dhe sëmundje serioze mentale, për shkak të së cilës ndoshta edhe i duhet të shtrohet në spital. Femra më seksipile e planetit për vitin 2009, ka zbuluar për revistën Wonderland se ajo ka sulme dhe manifestime të ndryshme mendore, si halucinacione, dhe iluzione paranojake. Aktorja, 23-vjeçare, ka deklaruar se me kalimin e kohës ajo ka analizuar deri në detaje pjesë të jetës së aktores së famshme Merilyn Monroe, e cila në moshën 36-vjeçare vdiq nga një dozë e madhe e ilaçeve.

Fox frikësohet se edhe jeta e saj do të ketë një përfundim të ngjashëm.

KOMENTE