English

Fansat tymosin hashash në koncertin e Jay-Z, reperi largohet pas alarmit për zjarr

Nju Jork, 10 shtator NOA - Anulohet koncerti i reperit Jay-Z i cili do të mbahej në  Nju Jork në natën e mërkurë pasi disa fansa nisën të thithin marihuanë dhe tymi ngjalli  alarmet e zjarrit.

Turma fishkëllyese ishte shumë e nxehtë dhe Jay-Z Â dërgoi për ta hetuar rrëmujën.

Reperi ecte në paraskenë ndërsa në audiencë ishin rojet e sigurisë dhe ata u dërguan për të kërkuar fajtorët, edhe pse dolën duarbosh. Pas një intervali të shkurtër, ai ka dhënë dritën jeshile për 99 hitmaker. Jay-z vazhdon të premten me një koncert tjetër në sallën Madison Garden Big Apple's.

KOMENTE