Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Dhunohej nga burri prej 17 vjetësh, më në fund kërkon ndihmën e policisë
English

Dhunohej nga burri prej 17 vjetësh, më në fund kërkon ndihmën e policisë

Tiranë, 5 nëntor NOA - Për 17 vjet me radhë kishte duruar dhunën fizike dhe psikologjike që ushtronte bashkëshorti ndaj saj, ndërsa vetëm dje vendosi ta denoncojë.

Opinioni, fëmijët dhe kushtet e këqija ekonomike kishin detyruar një 35-vjeçare të duronte për 17 vjet rresht dhunën e bashkëshortit të saj.

Nëna e katër fëmijëve, Servete S, banuese në Kamëz të Tiranës nuk ka mundur të përballojë më terrorin e burrit të saj Shkëlzen S, ndaj dhe ka vendosur ta denoncojë në polici.

Burime nga policia thanë për agjencinë e lajmeve NOA se pas 17 vitesh më në fund 35-vjeçarja ka pranuar të largojë nga shtëpia bashkëshortin e saj.

Sipas policisë, asaj ju plotësua kërkesë padia, për lëshimin e urdhrit të menjëhershëm të mbrojtjes.

k.k/NOA

KOMENTE