Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Vret pas një konflikti banal shokun, policia kap 36 vjeçarin
English

Vret pas një konflikti banal shokun, policia kap 36 vjeçarin

Pogradec, 5 Nëntor NOA-Një vrasje për motive të dobëta është akuza që rëndon mbi një 36 vjeçar nga Pogradeci i cili u vu sot në pranga nga forcat e policisë së këtij qarku për shkak se qëlloi për vdekje shokun e tij.

Burime nga policia thonë se i arrestuari është Florian Xhelal Baci i cili akuzohet se në datën 3 rreth orës 19.00, ka qëlluar për vdekje gjatë një konflikti shokun e tij, Ilirjan Setllari, me të cilin ishin duke pirë në një lokal në afërsi të fshatit Hudenisht-Pogradec.

Pasi kanë pirë, të dy personat kanë dalë jashtë duke debatuar e në këtë moment, Florian Baci e ka goditur me grusht Ilirian Setllari në syrin e majtë dhe e ka hedhur në një kanal me uje ne ane te rruges nacionale.

Viktima u gjet një ditë më pas rreth orës 09.00 të mëngjesit.

m.i/NOA

KOMENTE