Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Lufta kundër dhunës ndaj gruas, shoqata protestë para bashkisë së Tiranës
English

Lufta kundër dhunës ndaj gruas, shoqata protestë para bashkisë së Tiranës

Tiranë, 30 nëntor NOA - Në kuadër të javës së Luftës Kundër Dhunës së Grave, përfaqësuese të kësaj shoqate kanë protestuar sot para bashkisë së Tiranës.

Ato kanë përdorur slogane të ndryshme që në përmbajtje të tyre kishin luftën kundër dhunës ndaj gruas para bashkisë së kryeqytetit.

Duke u nisur nga akuzat e mazhorancës ndaj kreut të PS-së njëkohësisht dhe kryetarit të bashkisë së Tiranës, Edi Rama, gratë sot kërkuar stop dhunës ndaj gruas pikërisht para zyrave të njërit sipas tyre që dhunon gratë.

k.k/NOA

KOMENTE