Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Arrestohet aktori Charlie Sheen, akuzohet për dhunë në familje
English

Arrestohet aktori Charlie Sheen, akuzohet për dhunë në familje

Kaliforni, 26 dhjetor, NOA - Aktori Charlie Sheen, u arrestua dje në Aspen të Kalifornisë, i akuzuar për ushtrim të dhunës në familjen e tij.Â

Ndaj tij rëndonin akuza për sulme dhe kërcënime, por policia nuk ka identifikuar ende se kundër kujt Aspen i ka ushtruar ato në të vërtetë.

Sipas të dhënave që janë shpërndarë nga disa media, atij i janë vënë prangat pas një grindje të zemëruar që ka patur me gruan e tij të tretë, Brooke Mueller, me të cilën është martuar në vitin 2007.

n.e/NOA

Â

Â

Â

Â

KOMENTE