Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Gjendet kufoma e një mashkulli në Levan të Fierit, vrarë me armë zjarri
English

Gjendet kufoma e një mashkulli në Levan të Fierit, vrarë me armë zjarri

Fier, 26 Dhjetor NOA - Trupi i një mashkulli u gjet sot në Levan të Fierit, informon korrespondenti i agjencisë së lajmeve NOA. Bëhet fjalë për një burrë në moshën rreth 40-42 vjeç, të paktën sipas të dhënave paraprake nga ekspertiza e parë e kryer.

Burime policore lokale i thanë NOA-s se kufoma është gjetur pranë ish-repartit të Artilierisë në Levan, në grykëderdhjen e Vjosës.

Ishin kalimtarë të rastësishëm, banorë të zonës, të cilët panë trupin e pajetë që gjendej i flakur në anë të rrugës.

Policia e mbërritur në vendngjarje, tha se dyshon për një vrasje me armë zjarri të viktimës rreth 42 vjeçar.

Ende nuk ka të dhëna për identitetin e viktimës dhe as për autorët e mundshëm të ngjarjes.

e.b.e.r/NOA

KOMENTE