English

Trupi i Beyonces më i dëshiruari i vitit 2009

Londër, 8 janar NOA - Një pjesë e madhe e femrave në botë dëshirojnë që kur të shohin veten në pasqyrë të duken si ylli i muzikës R'n'B, Beyonce, dhe si aktorja Kate Ëinslet Ndërsa, shumë meshkuj në botë dëshirojnë që këto dy bukuroshe t'i shohin në krevatin e tyre, kur të zgjohen në mëngjes.

Në anketën "Trupi më i dëshiruar i vitit 2009" të cilën e ka realizuar gazeta angleze, Daily Mail, kanë marrë pjesë rreth 2000 femra, të cilat kanë votuar femrat më të bukura të shou-biznesit. Pas Beyonce dhe Kate Ëinslet radhiten Hally Berry, Kelly Brook, Sheryl Cole, dhe bukuroshja e vitit Megan Fox, ndërsa në këtë listë është edhe Lilly Allen.

KOMENTE