Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Thatcher në dietë përpara zgjedhjeve
English

Thatcher në dietë përpara zgjedhjeve

Britani, 30 Janar NOA - Me sa duket Margaret Thatcher i është nënshtruar një diete 15 ditore e cila ka zi bazë ushqimi, vezët. Ky lajm është bërë publik dhe ndodhet në faqen zyrtare të vetë Thatcher. Kjo dietë e cila konsiston tek veza ka si regjim që në të tre vaktet, si në mëngjes ashtu dhe në drekë e darkë, "gruaja e hekurt" të ketë si ushqim vetëm vezë.

Një sakrificë mjaft e vështirë kjo që po bën Margaret Thatcher e cila me sa duket ka si synim të dobësohet.

Këtë gjë e ka konfirmuar dhe vetë Chris Collins i cili është një ndër pjestarët më historikë të fondacionit Margaret Thacher ku është shprehur se kjo gjë ka si synim fushatën zgjedhore të saj ku ajo vetë po kërkon të humbasë kilogramët e tepërt dhe të paraqitet elegante në prani të kamerave.

r.b/NOA

KOMENTE