Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Ukrainë, protestë seksi kundër qeverisë së re
English

Ukrainë, protestë seksi kundër qeverisë së re

Ukrainë, 23 Mars NOA - Gjithçka ka ndodhur në shtetin e Ukrainës ku është zhvilluar një protestë nga vetëm burra gjysmë të zhveshur të këtij shteti, të cilët kërkonin të drejtat e tyre.

Kjo proteste ka pasur si qëllim kundërshtimin e vendimeve të qeverisë së re të këtij shteti, e cila ka ngritur një të tillë të përbërë nga vetëm meshkuj dhe asnjë femër në brendësi të saj.

Kjo protestë është organizuar nga "Femen", një organizatë e cila njihet në këtë vend për disa akte skandaloze të kryera më parë, ku tashmë ata i janë kundërvënë Nikolai Azarov, i cili nuk ka caktuar asnjë ministër të seksit femër në qeverinë e re.

Femen gjithashtu i ka bërë një ftesë të gjitha bashkëshorteve të ministrave të këtij vendi të bëjnë një bojkotim në jetën e tyre seksuale private.

r.b/NOA

KOMENTE