Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Qëllon me armë në restorant, 4 të vdekur
English

Qëllon me armë në restorant, 4 të vdekur

Los Angeles, 4 Prill, NOA - Një person ende i paidentifikuar ka qëlluar me armë në një restorant në Los Angelos të Shteteve të Bashkuara të Amerikës. Ngjarja ka ndodhur në zonën e quajtur "Valley Village", dhe kanë mbetur të vrarë katër persona, ndërsa dy të tjerë janë plagosur.

Nuk bëhen të ditura ende arsyet që kanë çuar personin në kryerjen e masakrës, por dëshmitarët thonë se ai u është afruar njerëzve në restorant dhe ka qëlluar mbi ta pa asnjë motiv.

Të gjitha viktimat janë të moshës 20 deri në 25 vjeç. Vrasësi ka arritur ti shpëtojë policisë duke përfituar dhe nga rrëmuja që krijoj në restorant.

Hipoteza e parë e policisë është se mund të bëhet fjalë për një vrasje mafioze mes grupeve armene.

m.xh/NOA/ANSA

KOMENTE