Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Sherri për një vajzë, theret 17-vjeçari
English

Sherri për një vajzë, theret 17-vjeçari

Savona, Itali 4 Prill NOA - Ishte një debat i ndezur që nisi nga disa komplimente të tepërta në drejtim të një vajze, ai që çoi në therjen e një shqiptari 17 vjeçar me inicialet B.A në Savona të Italisë, raporton korrespondentja e agjencisë NOA.

Çdo gjë ka ndodhur natën duke gdhirë dita e sotme në Savona, ku siç bëhet e ditur dhe nga forcat policore të këtij vendi ishte një rumun i cili qëlloi mbi shqiptarin.

Rumuni i cili pretendoi se ishte ndier tepër i fyer nga komplimentet e tepërta që ishin bërë në drejtim të së dashurës së tij, me një armë të mprehtë - thikë - qëlloi shqiptarin duke e plagosur rëndë atë.

Menjëherë autori i këtij krimi u bllokua nga forcat e rendit, ku nëpërmjet automjetit të tyre, ata e shoqëruan në qelinë e paraburgimit.

r.b/NOA

KOMENTE