Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Kanosi komshiun, i gjenden të fshehura armë dhe fishekë
English

Kanosi komshiun, i gjenden të fshehura armë dhe fishekë

Lezhë, 14 prill, NOA - Forcat e policisë së Lezhës kanë arrestuar në flagrancë 47-vjeçarin Shtjefën Marku, banues në fshatin Kallmet i Vogël pasi gjatë një konflikti pronësie që ka patur me komshiun e tij, 45-vjeçarin me inicialet M.Sh, e ka kanosur duke gjuajtur disa herë në ajër me armë zjarri.

Lajmi bëhet me dijeni prej tyre për agjencinë e Lajmeve NOA, duke pohuar se kanë shkuar menjëherë në vendngjarje dhe e kanë kapur në tentativë për t'u larguar Markun.

Ndërkaq, konfirmohet se ata kanë gjetur dhe sekuestruar me cilësinë e provës materiale dy pushkë, një granatë, si edhe një sasi e konsiderueshme fishekësh.

n.e/NOA

KOMENTE