Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: Connection refused in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Milani rrezikon vendin e tretë
English

Milani rrezikon vendin e tretë

Itali, 27 Prill NOA - Një gjë e tillë po të mendohej disa javë më parë nuk do të merrej seriozisht por, tashmë ekipi i Sampdoria gjendet vetëm 4 pikë larg vendit të tretë ku ndodhet Milan dhe mund të themi me plot bindje se ata janë në garë për këtë vend të klasifikimit.

Duke parë gjendjen që po kalon Milani në ndeshjet e fundit dhe krahasuar atë me ekipin e Del Nerit, mund të themi se çdo gjë mund të ndodhë.

Në lidhje me këtë fakt ekipi i kuq e zinjve në ndeshjet e mbetura duhet të përpiqet të marrë rezultate sa më pozitive pasi duhet theksuar se Sampdoria po luan një sezon mjaft të mirë në këtë kampionat dhe nuk do të bënte çudi në qoftë se do të përfundonin këtë kampionat të pozicionuar në vendin e tretë.

r.b/NOA

Më shumë lajme nga Sporti

KOMENTE