Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Mali I Zi - Policia Shkatërron Një Rrjet Kontrabande Kokaine
English

Mali I Zi - Policia Shkatërron Një Rrjet Kontrabande Kokaine

PODGORICË, 7 maj /ATSH-MIA/ - Policia malazeze arrestoi tre persona, të cilët dyshohen se janë pjesë e një rrjeti kontrabande kokaine nga Peruja përmes Malit të Zi për në Evropë, njoftoi Ministria malazeze e Punëve të Brendshme. Tre qytetarë malazezë u arrestuan para dy ditëve gjatë një operacioni të fshehtë policor, që zgjati pothuajse një vit. Policia është në kërkim edhe të tre serbëve dhe një personi nga Kosova, të cilët janë pjesë e rrjetit./ a.jor.
KOMENTE