Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Urgjent - Ekon - Greqi - Qeveria Miraton Projektreformën E Pensioneve
English

Urgjent - Ekon - Greqi - Qeveria Miraton Projektreformën E Pensioneve

ATHINË, 10 maj /ATSH-AFP/ - Qeveria greke miratoi sot reformën e saj për pensionet, një nga masat e rrepta të saj duke parashikuar ulje drastike të pensioneve dhe uljen e moshës së daljes në pension në moshën 65-vjeçare, theksoi ministri i Mbrojtjes Sociale, Andreas Loverdos./ /ec/ a.jor.
KOMENTE