Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: Connection refused in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Axhenda, 11 Maj, Atsh
English

Axhenda, 11 Maj, Atsh

- Në Hotel "Tirana International" nis seminari "Fatkeqësitë teknologjike dhe zjarret masive", organizuar nga PPRD South, financuar nga Bashkimi Evropian. Në Hotel Sheraton organizohet takimi Kombëtare për arritjen e konsensusit për veprime ndërsektoriale në zbatim të Programit Kombëtar për "Zvogëlimin e Kequshqyerjes tek Fëmijët Shqiptarë dhe rritjen e aksesit për ushqim". - Kryeministri Berisha përshëndet takimin e Shoqatës së Investitorëve të Huaj të Shqipëri (FIAA), i cili zhvillohet në Pallatin e Kongreseve. Ora 11:00 - Presidenti Topi do te prese delegacionin e Parlamentit te Mbreterise se Arabise Saudite. (vendi: Presidence) Ora 11:00- Ne Ministrine e Brendshme, ministri Basha pret Ministrin e Puneve te Brendshme te Kosoves, Bajram Rexhepi dhe me pas, do te kete nje konference te perbashket per shtyp; KOSOVË : Ora 11:00 - Ministri i Jashtëm i Kosovës, Skender Hyseni pret Ministrin e Jashtëm të Bullgarisë, Nikolay Mladenov. /n.m/
KOMENTE