Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: Connection refused in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
E pakënaqur me performancën seksuale të burrit, e plagos me gërshërë
English

E pakënaqur me performancën seksuale të burrit, e plagos me gërshërë

Hudson, 11 maj, NOA - Michelle Thomas një grua 26-vjeçare, është arrestuar mëngjesin e ditës së sotme në Hudson, me akuzën se ka dhunuar bashkëshortin e saj, pasi ishte e pakënaqur nga marrëdhëniet seksuale me të në shtrat, bëjnë të ditur mediat lokale.

Oficerët e policisë u thirrën rreth orës 01:00 të së martës në apartamentin e çiftit dhe konstatuan në trupin e burrit plagë të marra nga goditja me gërshërë.

Burri i tha policisë se "Michelle u revoltua pas raportit tonë seksual, mori një palë gërshërë dhe filloi të më godiste".

Gruaja u arrestua me akuzat e shkallës së dytë për dhunë të ushtruar me një armë vdekjeprurëse, e rrezikon deri në 20 vjet burgim dhe një gjobë prej 10 mijë dollarë.

a.k/NOA

KOMENTE