Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: Connection refused in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Francë - Një Tjetër Vetëvrasje Në Radhët E France Telecom
English

Francë - Një Tjetër Vetëvrasje Në Radhët E "France Telecom"

PARIS, 11 maj /ATSH-ANSA/ - Një rast i ri vetëvrasje është regjistruar në radhët e punonjësve të France Telecom. Një punonjës 52 vjeçar është vetëvrarë dje në banesën e tij, njoftoi një zëdhënës i telekomit. Tridhjetepesë punonjës të France Telecom janë vetëvrarë ndërmjet viteve 2008 dhe 2009, ndërsa gjatë vitit 2010 janë regjistruar 13 vetëvrasje dhe 8 tentativa për vetëvrasje. /e.v/
KOMENTE