Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: Connection refused in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Plagosi një person para dy ditësh, kapet i kërkuari
English

Plagosi një person para dy ditësh, kapet i kërkuari

Elbasan, 11 maj, NOA – Forcat e policisë së Elbasanit kanë bërë të mundur kapjen dhe shoqërimin e 50-vjeçarit Azem Salla, banues në fshatin Mengel, i cili ishte shpallur në kërkim prej tyre.

Kjo pasi ai rezulton të jetë autor i plagosjes së 54-vjeçarit me inicialet R.Z, edhe ky banor i këtij fshati, ngjarje kjo e ndodhur para dy ditësh në vendin e quajtur “Tregu i fruta-perimeve” në Elbasan.

Materialet iu kaluan prokurorisë së Elbasanit për veprime të mëtejshme mbi veprën penale “Plagosje e lehtë me dashje”, e cila parashikohet nga neni 89 i Kodit Penal.

n.e/NOA

KOMENTE