Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: Connection refused in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Tiranë - 1 Usd U Ble Me 103.80 Lekë, Ndërsa 1 Euro Me 136.80 Lekë
English

Tiranë - 1 Usd U Ble Me 103.80 Lekë, Ndërsa 1 Euro Me 136.80 Lekë

TIRANË, 11 Maj /ATSH/.- Në Agjencitë e Këmbimit Valutor të Tiranës sot një dollar u ble mesatarisht me 103.80 lekë dhe u shit me 104.30 lekë, ndërsa një euro u ble me 136.80 lekë dhe u shit me 137.30 lekë. Blerje Shitje Dollari amerikan 103.80 104.30 Monedha europiane 136.80 137.30 Franga zvicerane 96.40 96.90 Paundi britanik 160,20 160.70 /e.xh/
KOMENTE