Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Urgjent - Britani E Madhe - Dështojnë Negociatat Mes Laburistëve Dhe Liberaldemokratëve
English

Urgjent - Britani E Madhe - Dështojnë Negociatat Mes Laburistëve Dhe Liberaldemokratëve

LONDËR, 11 maj /ATSH-AFP/ - Negociatat mes Partisë Laburiste të kryeministrit të dorëhequr britanik, Gordon Brown dhe liberaldemokratëve, në kuadër të formimit të një qeverie koalicioni dështuan sot, konfirmoi BBC dhe Sky News duke cituar burime qeveritare./ /ec/ a.jor.
KOMENTE