Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: Connection refused in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Urgjent - Britani - Liberaldemokratët Shumë Pranë Një Marrëveshjeje Me Konservatorët
English

Urgjent - Britani - Liberaldemokratët Shumë Pranë Një Marrëveshjeje Me Konservatorët

LONDËR, 11 maj /ATSH-ANSA/ - Një marrëveshje mes liberaldemokratëve dhe konservatorëve britanikë është shumë e afërt, deklaroi për televizionin ''Sky News Vince Cable'' një këshilltar i liderit të Partisë Liberaldemokrate, Nick Clegg./ a.jor.
KOMENTE