Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Urgjent - ''Evening Standard'': Brown Do Të Japë Sonte Dorëheqjen
English

Urgjent - ''Evening Standard'': Brown Do Të Japë Sonte Dorëheqjen

LONDËR, 11 maj /ATSH-ANSA/ - Gordon Brown do të japë dorëheqjen si kryeministër sonte duke i lejuar konservatorit David Cameron të bëhet kryeministri i ardhshëm, njoftoi e përditshmja britanike e mbrëmjes ''Evening Standard'', sipas së cilës Brown vendosi të largohej pas dështimit të negociatave me liberaldemokratët dhe pas mosmarrëveshjeve të brendshme në partinë e tij laburiste./ a.jor.
KOMENTE