English

Ançeloti kërkon Torres tek Çelsi

Angli, 16 Maj NOA - Tekniku i Çelsit Karlo Ançeloti i ka idetë mjaft të qarta për sa i përket objektivit të merkatos për sezonin e ardhshëm. Ai ka shprehur dëshirën e tij për të pasur në radhët e ekipit, sulmuesin e Liverpulit, Fernando Torres.

“Do të më pëlqente së tepërmi të kisha nën urdhrat e mija një lojtar siç është Fernando Torres. Është një sulmues tepër i fortë por, aktualisht ai është në radhët e Liverpulit dhe unë mund të them se jam tepër i kënaqur me sulmuesit e mi”, - këto ishin fjalët e Ançelotit në një intervistë të dhënë për shtypin britanik ku ai pohoi se Torres është në planet e ekipit të tij.

r.b/NOA

KOMENTE