Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: Connection refused in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Titujt E Lajmeve Kryesore Te Transmetuara Diten E Sotme Nga Atsh
English

Titujt E Lajmeve Kryesore Te Transmetuara Diten E Sotme Nga Atsh

LAJME NGA VENDI ORIKUM- DHJETËRA PROJEKTE PËR INVESTIME NË ZONËN BREGDETARE PLAZHET-TË GJITHË SË BASHKU PËR T'I MBAJTUR PASTËR. TIRANË- PS VAZHDON GREVËN PËLLUMBI: PALËT TË ULEN NË TAVOLINË PËR DIALOG PA U AGRAVUAR SITUATA RAMA: ZGJIDHJA E NGERÇIT POLITIK, PËRMES HAPJES SË MATERIALEVE ZGJEDHORE PATOZI : PROPOZIMI I RAMËS BIE NDESH ME KUSHTETUTËN SHALSI: NUK TËRHIQEMI NGA KAUZA JONË PD DENONCON MOSLEJIMIN E SHËRBIMIT SHËNDETËSOR PËR GREVISTËT RAMA: TRANSPARENCA GARANTON RRUGËN E DEMOKRACISË NË VEND TREGU VALUTOR - LEKU FITON TERREN NDAJ EUROS KRYEMINISTRI BERISHA MERR PJESE NE KONCERTIN E ORGANIZUAR NGA DELEGACIONI I BASHKIMIT EVROPIAN ME RASTIN E DITES SE EVROPES REPORTAZH - ELBASAN: QENDRA KURATIVE E LLIXHAVE, MES VLERAVE KURATIVE DHE TURISTIKE LAJME NGA BOTA TAJLANDË - KËMISHË KUQËT KËRKOJNË NEGOCIATA ME QEVERINË NËN NDËRMJETËSIMIN E OKB-së IRANI DHE BRAZILI KËRKOJNË FORCIM TË MARRËDHËNIEVE DYPALËSHE FMN SHPREH KEQARDHJE PËR VONESËN E BE-së PËR ZGJIDHJEN E KRIZËS GREKE BRITANI E MADHE - CAMERON: JAM NJË KONSERVATOR LIBERAL KOSOVA NESËR NË DEBATIN E KËSHILLIT TË SIGURIMIT TË OKB-së ''KATHIMERINI'': EMIGRANTËT PO BRAKTISIN MASIVISHT GREQINË RETË VULLKANIKE PEZULLOJNË NJË NUMËR FLUTURIMESH NGA IRLANDA DHE IRLANDA E VERIUT PORTUGALI - SOCRATES U KËRKON QYTETARËVE PËRPJEKJE PATRIOTIKE PËR ULJEN E DEFICITIT BUXHETOR GREQI - SONDAZH - PASOK NË KRYE, POR BIE BESIMI TE QEVERIA EKON - TRICHET: EURO NUK NDODHET NËN PRESION /a.ke/
KOMENTE