Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Greqi - Dorëheqje E Sekretares Së Shtetit Në Ministrinë E Kulturës Pas Një Skandali
English

Greqi - Dorëheqje E Sekretares Së Shtetit Në Ministrinë E Kulturës Pas Një Skandali

ATHINË, 17 maj /ATSH-AFP/ - Sekretarja e Shtetit në Ministrisë greke të Kulturës dhe Turizmit, Anxhela Guereku, paraqiti sot dorëheqjen nga detyra e saj pas një skandali të bërë publik kohët e fundit, njoftoi sot përmes një deklarate zëdhënësi i qeverisë greke. Në deklaratën e zyrës së shtypit pranë qeverisë greke thuhej se skandali, që rezultoi në dorëheqjen e Guerekut, kishte lidhje me evazion fiskal./ /i.p/
KOMENTE