Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Kosovë/Ministri I Fsk-Së, Mujota Në Konferencën E Iemo Në Romë
English

Kosovë/Ministri I Fsk-Së, Mujota Në Konferencën E Iemo Në Romë

PRISHTINË, 13 Qershor /ATSH-B.Jashari/.- Ministri i Forcës së Sigurisë së Kosovës, Fehmi Mujota udhëton sot drejt Italisë për të marrë pjesë në Konferencën e Organizatës Ndërkombëtare për Menaxhimin e Emergjencave (IEMO). Sipas një njoftimi që dha sot ministria kosovare, konferenca e organizuar nga IEMO do të mbahet nesër në Romë, nën patronazhin e Parlamentit Evropian dhe Kryeministrit të Qeverisë dhe në të do të marrin pjesë institucione dhe personaliteteve nga Evropa e jashtë saj. /a.s/f.n/
KOMENTE