Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Titujt E Lajmeve Kryesore Të Transmetuara Ditën E Sotme Nga Atsh
English

Titujt E Lajmeve Kryesore Të Transmetuara Ditën E Sotme Nga Atsh

LAJME NGA VENDI "Rendja drejt ëndrrës... Arratisja", filmi dokumentar i Namik Ajazit Arrestohen kater persona, falsifikonin diploma të fakultetit të drejtësisë Shkodër: Ndahet nga jeta artistja Florinda Gjergji Kosovë - Presidenti Sejdiu niset për vizitë zyrtare në Malavi Kosovë - Thaçi në Bruksel, takime me drejtues të lartë të BE-së, NATO-s dhe Belgjikës Berisha: Bekim Fehmiu, Moisiu i dytë i kombit shqiptar Durrës: SHBA, mbështetje me ndihma dhe kurse për oficerët e rojes bregdetare Rikthehen pas 30 vjetësh gërmimet arkeologjike në Shkodër Zajmi : Raporti i Departamentit Amerikan të Shtetit vlerëson angazhimin e qeverisë për të luftuar trafikun njerëzor PS :Qeveria të marrë masa për parandalimin e trafikimit të qenieve njerëzore Miratohet vendimi për përzgjedhjen e bankës që do mbajë llogaritë bankare të institucioneve qendrore e të varësisë Meta: Lugina e Preshevës, shumë shpejt pjesë e Europës Reportazh/ Kosovë: Në Sharr për festën e çlirimit Grupi i PS-së kundërshton ndryshimet në rregulloren e Kuvendit PD: Rama do të japë llogari për çdo qindarkë që i ka grabitur qytetarëve të Tiranës Meta: Kriza politike, krizë artificiale e krijuar nga opozita Berisha: BE i jep vlerësimet maksimale ekonomisë shqiptare Policia e kryeqytetit garanton siguri gjatë sezonit veror Kosovë - Valdete Daka emerohet kryetare e KQZ-se In memoriam/ Vlorë: Kur Bekim Fehmiu vizitonte shpellen e Spilese ku u ndesh Odiseu me Ciklopin LAJME NGA BOTA Cameron:Iraku është gur themeli për sigurinë në Gjirin Persik Portugali - Policia sekuestron 2,4 tonë hashash dhe arreston katër persona Belgjika e gatshme për marrjen e presidencës së BE-së Ankara - "Star": Turqia do ta ndërpresë bashkëpunimin ushtarak me Izraelin In memoriam - Bekim Fehmiu aroma shqiptare e kinemasë botërore Danimarkë - Parlamenti i heq imunitetin një deputeti për propozimet e tij antimyslimane Gjermani - Sondazh - 86 për qind e qytetarëve të pakënaqur nga qeverisja e Merkelit Kriza - BE - Alarm për rritjen e borxheve, rritja ekonomike në rrezik Ekon - Zapatero: Spanja solide dhe në gjendje të paguajë kreditorët Urgjent - Rusi - Shtatë të vdekur në një përleshje polici-rebelë Iran - Ahmadinexhad: sërish në negociata vetëm pasi t'ju ndëshkojmë Kriza - Greqi - Sindikatat sërish në protesta kundër reformës së pensioneve Kriza - Franca mund të rrisë moshën e daljes në pension me dy vjet Obama: Ka ardhur koha të vihen në zbatim energjitë e secilit prej nesh Francë - Të paktën 19 të vdekur për shkak të përmbytjeve
KOMENTE