Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Cameron Diaz: Jam në kërkim të seksit
English

Cameron Diaz: Jam në kërkim të seksit

Los Angelos, 19 qershor, NOA - Aktorja amerikane Cameron Diaz ka thënë se ajo gjithmonë është në kërkim të seksit. Në një intervistë të pazakonte dhënë për revistën “Playboy”, Diaz ka shuar kureshtjen e shumë fansave për jetën e saj private, por edhe ka ‘shokuar’ shumë prej miqve të saj.

Diaz ka thënë se i është dashur që shpesh herë të marrë avionin për të shkuar të mashkulli i saj në kërkim të dashurisë.

Ndërsa më pas e ka lanë romanticitetin dhe më një gjuhë të drejtë për drejtë ka thënë se duhet të shkojmë atje ku është “dashuria” mashkullore.

Një prej yjeve të momentit në Hollivud, Diaz ka rrëfyer gjithçka për jetën e saj në intervistën e dhënë për “Playboy”.

m.xh/NOA

KOMENTE