Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Soft News- Bolivi - Një Deputete Lind Vajzë Gjatë... Seancës Parlamentare!
English

Soft News- Bolivi - Një Deputete Lind Vajzë Gjatë... Seancës Parlamentare!

! SUKRE (Bolivi), 21 qershor /ATSH-MIA/ - Një deputete boliviane befasoi kolegët e saj gjatë një seance të parlamentit të qytetit duke sjellë në jetë një vajzë. Maria Ines Villaroel, 39 vjeçe, anëtare e partisë Lëvizja për Socializëm e presidentit Evo Morales, filloi të ndiejë dhimbje gjatë seancës, por pasi nuk pati mundësi të arrijë deri në spital, disa gra e ndihmuan që të lindte në ndërtesën e parlamentit. "Ajo lindi vajzë, të dyja janë në spital në një gjendje të mirë shëndetësore", tha Marco Suarez dhe zyra e kryetarit të komunës Riberlate, në afërsi të kufirit me Brazilin. Seanca ku po diskutohej për financimin e qeverisë lokale, u ndërpre për atë ditë./ a.jor.
KOMENTE