English

Shkodër: Përmbyset Zetori, Humbin Jetën Dy Fëmijë

-Mjeti drejtohej nga gjyshi i dy të miturëve - SHKODËR, 29 Qershor/ATSH-G Marku/ - Dy fëmijë humbën jetën të martën në mesditë në një aksident në aksin rrugor Shkodër-Mjedë, bëri të ditur policia lokale. Burime zyrtare të policisë thanë se Denis dhe Kledisa Trushi, 8 dhe 10 vjeç, humbën jetën kur zetori që drejtohej nga gjyshi i tyre, Kel Trushi u përmbys në fshatit Sheldi, Shkodër. Sipas policisë, për shkak të plagëve të rënda, dy fëmijët kanë humbur jetën./ch/
KOMENTE